Hakkımızda

Uzun ve güçlü tecrübelerle oluşturulmuş know how alt yapısıyla bilişim ve teknolojiyle birleştirerek güncel inovatif çözüm üretici netice odaklı gerçek bir web tabanlı otomasyon sistem oluşturulmuştur. Uzun yıllar çeşitli pozisyonlarda taşeron da dahil olmak üzere, farklı sektörlerde İnsan Kaynakları Bordrolama ve Mali Müşavirlik hizmeti veren profesyonel bir ekip olarak sürekli yeniliklere açık ve mevzuat altyapısını takip eden dinamik bir ivme ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güvendiğimiz en önemli değerimizin bilgi olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, bilgi, uzmanlık ve tecrübelerimizi en verimli bir şekilde kullanarak gerçek ihtiyaçların çözümünün eksik olan en temel parçası olmak azmindeyiz. Şirketlerin ve grupların kurumsallaşma sürecinde en temel fonksiyonun insan sermayesi olduğu bilinciyle çözüm üreten kolaylaştıran ve neticelendiren bir anlayışla hareket etmekteyiz.

Matematiğin ve algoritmanın insan sermayesine ve şirketlerin verimliliğine en derinden dokunabildiği bir süreç olan İnsan kaynakları Bordrolama ve Süreç Takip yönetimini maharetle kullanan bir vizyonla Ülkemize ve paydaşlarımıza hızlı pratik verimli ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak kendimizi konumlandırmaktayız.

Misyonumuz

Paydaşlarımızın ihtiyacı olan Süreç Yönetimlerinde en karmaşık ve zorlu işlemleri kolay ve verimli bir şekilde yürütmelerine destek olma kararlılığındayız.

Bilgi ve teknolojik süreçleri kullanmalarına imkan tanıyacak en önemli çözüm ortağı olmak için Proaktif bir yaklaşımla çalışıyoruz. Bu doğrultuda verileri efektif kullanan insan sermayesini Optimum şekilde değerlendiren ilgili mevzuata uygun yenilikçi akılcı etkin bir tedarik hizmeti vermek üzere çalışmalarımızı şevkle sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Etkin, Yenilikçi ve akılcı bir biçimde Bilgiyi yöneten ve insanlığın hizmetine sunan uluslararası ölçekte bir marka olmak.

İnovativ Teknoloji

Bulut tabanlı altyapımız ve responsive arayüzlerimizle heryerden her tür cihazla erişimi sağladık...

Detaylar Üzerinde Derinlik

Kanun ve Mevzuatlardaki kritik noktalara eğildik ve hatasız hesaplar yaptık...

Müşteri Odaklı Hizmet

Değişik sektörler ve iş insanlarının taleplerini dinledik ve çözüm ürettik, odak noktamız hep müşteri...

Kanıtlanmış ve Kullanışlı Bordro Çözümleri

Algoritmalarımızla fark oluşturduk, hız ve doğruluk...

“ Bizi Diğerlerinden Ayıran Şey Nedir ? ”

İnovativ Teknoloji, Detaylar Üzerinde Derinlik, Müşteri Odaklı Hizmet, Kanıtlanmış ve

Kullanışlı Bordro Çözümleri

Mevlüt Serhat ALTAŞ

CEO Founder

2012 yılında başlayan Finalizer'i geliştirme serüvenimiz, piyasadaki yazılımların yetersizliği ve hataları sebebiyle bu konuda her işletmenizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde, platformdan bağımsız olarak işlerini halledebildiği bir ürün çikarma amacıyla yola çıkıldı.2016 yılı ortalarında artık kendi firmamızın bütün ihtiyaçlarını çözebildiğimiz bir ürün haline getirdik ve 2 yıldır da değişik firmalarda yaptığımız çalışmalarla piyasaya hazır bir ürün olması için çalışıyoruz. Bu çalışmalar sanırım hiç bitmeyeek, konu çok dinamik. Yeni çıkan kanunlarla sürekli güncellenen ve yazılımında geliştirilme sürecinin hiç bitmeyeceği bir süreç bu.