15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

FİYATLAR

FİNALİZER
ÖN MUHASEBE

Sade kullanışlı esnek bir ön muhasebe programı. herkese ihtiyacı olan kadar bir sistemin kapılarını açacak teknolojinin bütün detaylarını kullanabilecek alt yapıya sahip bir yazılım.

Klasik ön muhasebe programlarından farklı olarak muhasebe bilmeyen herkesin kullanabileceği bir altyapıda, genel muhasebeyle tam entegre çalışabilecek arayüzde tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş bir sistem olarak hazırlanmıştır.

Alış İşlemleri, Satış İşlemleri, finansal yönetim sistemleri, stok yönetimi,ortaklar yönetimi, kredilerin takibi, avans yönetimi, çek senet kasa banka ödemeler ve tahsilatlar tek platformda yönetilmek suretiyle her hangi bir fiziki bağlılık olmadan istenilen yerden web tabanlı olarak kullanılabilecektir.

FİNALİZER
GENEL MUHASEBE

Muhasebe fiş işlemlerinin muhasebe kayıtlarının hesap planının Resmi defter ve beyannamelerin yönetildiği pratik ve detaylı bir platformdur. Ön muhasebe sistemi bordro sistemi e arşiv yönetimi ile entegre çalışmaktadır.yansıtma işlemleri dönem sonu işlemler yapılabilmektedir.

Hesap planı işlemleri, fiş kayıtları, mali tabloların yönetimin yapıldığı tek düzen muhasebe sistemini online olarak mekan bağımsız yönetilebilmektedir. Masraf merkezli, lokasyon bazlı şubeli iş yerleri kolaylıkla yönetilebilmektedir. Kurumsal sistem yönetimi platformları.

İşletme Muhasebesi : İşletme hesabına göre defter tutan işletmelerin muhasebe istemini online olarak yönetebilen bir modüldür.

FİNALİZER
BORDRO

İK sürecindeki işe alım modülüyle başlayan süreç esnek bir bordrolama yönetimiyle yönetilmektedir.içinde çok farklı sektör ve kurumlara göre uygulanabilen esnek bir yapısı vardır. Üretim işletmeleri, hizmet işletmeleri, eğitim kurumları, sağlık kurumları gibi bir çok iş koluna has özellikleri tek bir platformda yönetebilen online bir sistemdir.

Sistem tamamen web tabanlı ve kullanıcı yetkilendirmesine imkân tanıyan 360 derece tam bir ik bordro ve iş takip otomasyon sistemidir.

İk ve bordro sürecinin tam bir uyum içinde çalışması sağlanarak personelin işe başlama sürecinden kıdem ve ihbar tazminatlarının hesaplanacağı sürece kadar bütün süreçlerdeki dokümantasyonu eksiksiz ve doğru olarak yönetilebilmesine olanak sağlamaktadır.

FİNALİZER
İK

Kurumlar ve şirketlerin işe başvuran personelin başvurduğu andan itibaren cv bankası oluşturmak suretiyle değişik raporlama seçeneklerine imkan tanıyan, işe alımlarına kadar geçen süreci yöneten bir alt yapıdadır.

Organizasyon Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Performans Yönetimi, Zimmet Yönetimi.